červený a zelený apartmán

APARTMÁNY VOLYNĚ
VÍTEJTE V POŠUMAVÍ A NA ŠUMAVĚ

modrý apartmán

ŠUMAVA A POŠUMAVÍ

zechovická kaplička Pošumaví - krajina s mnoha úchvatnými místy, která se rozkládá v předhůří centrální Šumavy. Je to jedinečná přehlídka krásné přírody, svérázných obyvatel a malebné krajiny, v níž mají své nezaměnitelné místo štíty selského baroka, kapličky, boží muka, křížky, ale i zajímavé přírodní útvary. Pošumavské městečko Volyně o němž se často říká, že je branou Šumavy je ideálním východiskem k navštívení rozmanitých vesniček i rozsáhlých lesů.

pohled na BoubínVolyně je i skvělým východiskem k uskutečnění neopakovatelných výletů do oblasti centrální Šumavy - území s mimořádnou hodnotou přírodního prostředí, které ještě nebylo rozhodujícím způsobem negativně poznamenáno lidskou činností. Národní park Šumava vznikl v březnu roku 1991. Můžeme navštívit národní přírodní rezervace - Boubínský prales , Bílá strž, Černé a Čertovo jezero nebo přírodní rezervace - Hamižná hora, Milešický prales, případně národní přírodní památky nebo přírodní památky - Lipka, Svatý Tomáš, Velké bahno, Poušť, Malý Polec a některé další. NP Šumava, CHKO Šumava a NP Bavorský les tvoří jednotný, v Evropě jedinečný přírodní celek, který UNESCO vyhlásilo v roce 1990 biosférickou rezervací.

česká vlajka anglická vlajka německá vlajka francouzská vlajka francouzská vlajka francouzská vlajka francouzská vlajka francouzská vlajka ZPĚT